Mały opis histori w/w strony
Komentarze: (4)
Oceny:
Autor: Dave
Dodane przez:: Dave   Data: 13-11-2010 00:35
 
Historia mojej działalności na scenie SLRR zaczęła sie jakoś pod koniec roku 2003, kupa czasu temu, jak sobie o tym pomyśle to aż sie za głowę łapie. Tyle czasu i wciąż coś sie dzieje, ludzie wciąż "grzebią"!
Wszystko się zaczęło kiedy kazałem swojemu koledze dać mi płytę z gra slrr, z reguły podbierałem mu dobre gry.
Stare dobre czasy, po zainstalowaniu mała niechęć, gra się wieszała, później patche, 215, 216r5, 218 i w końcu 2.2.1, ale nie o tym tu mowa.
Kiedy zaczynałem naukę... nie widziałem w ogóle polaków, kogokolwiek gdzie można było by się poradzić lub zapytać o cokolwiek. Byli oczywiście ludzie z różnych państw Europy, Ameryki ale początki języka angielskiego to bieda...

1. Street Legal by Przepity.
Tu oczywiście google pomogło, wygrzebałem stone która sie nazywała "Street Legal by Przepity", gównie tematyka Street Legal 1, ciekawe czy ktoś jeszcze to pamięta :). Miał tam parę poradników, nie tylko dotyczących sl ale też html, php, css etc.
Wydaje mi sie że to on mnie zainspirował, już nie pamiętam jak ale w końcu go poznałem, udało mi sie dotrzeć do numeru gg i z nim pokonwersować, niektóre detale on mi sprzedał i powiedział ze śmiało można je używać w slrr.

2. sl.mocny.com
Oczywiście trzeba też napomknąć o sl.mocny.com (była prowadzona przez człowieka o ksywie LuGo), nigdy nie ciągnęło mnie do tej strony, oprócz forum i skromnego działu plików nie było nic konkretnego (mogę nie pamiętać to było dawno temu...). Generalnie byłem sam z mała wiedzą o CFG i głodem na więcej :D.

Edit: W tym momęcie chyba skłamałem... konkretnie poznałem tam kilku ludzi, m.in. (Gniazdo, Casta, Dafn, Max, Wichur), także jakiś pozytyw.

3. Xtreme-Import nl
Pierwszym miejscem od którego zacząłem, pierwsze mody to Xtreme Import NL, duża strona, głownie o prawdziwych autach, ale na tamtejszym forum też sie znalazło coś o i dla SLRR, to chyba był początek gdzie sie coś działo konkretnego w kwestii moddingu.
Tam zresztą nastąpił mały rozłam, paru ludzi sie podzieliło i z tego powodu dziś mamy GOM-Team.com, mieliśmy GER-Tech lub dawno zapomniany LOR, Legends of Redline (cholera, to było dawno temu).
Jak już narobiłem tam szumu z tym że coś potrafię (w niektórych momentach zaginałem tych wielkich mooderów, nie wiedzieli czasami o czym piszę an forum), grzebiąc na własną rękę i kombinując z slrr zbulwersowałem się i założyłem WŁASNĄ STRONĘ!

4. slredline.prv.pl
Miałem wtedy już trochę wiedzy, parę skromnych modzików ale zawsze coś, z tego co mi sie wydaje w ciągu niecałego roku udało mi sie zgromadzić trochę wiedzy i umiejętności żeby moc sie czymś pochwalić na własnej stronie, poradnikami, screenami itd.
7 lat to kawał czasu, a dziś przedstawiam czwartą odsłonę strony :)

-Dave aka David_69