Komentarze: (3)
Oceny:
Autor: Vexil
Dodane przez:: Vexil   Data: 25-02-2014 14:46
 
Jak wiemy, w naszej ulubionej grze, występuje coś takiego jak AirRide/Zawieszenie pneumatyczne. Możemy zarówno opuścić się na zlocie naszym vagiem, czy skakać amerykańcem niczym w raperskich teledyskach. Jednak są ludzie, którzy nie potrafią tego ogarnąć, lub zadowalają się systemem góra/dół, chociaż rozbudować ten system nie jest wcale tak trudno.

Zacznijmy od samych części. Możemy użyć pneumatycznych resorów, które znajdują się w zakładce Pro Tunning (na wersji 2.2.1 MWM), lub pobrać moda na airbagi CJ'a. Po zamontowaniu i kliknięciu w shock absorber, pokazuje się takie okienko.

Wszystko ustawiamy pod siebie, tego nie będę tłumaczył bo jest banalne. Jednak po zrobieniu tego, trzeba będzie ustawić każdy shock absorber pod odpowiednie koło. Np. po kliknięciu na ten przy prawym tylnym kole, klikamy na zaznaczone pole aby pokazało się "Rear Right". Robimy tak przy każdym kole. Zwrócę uwagę aby nie klikać "Set this parameters for all in the car", ponieważ tak nigdy nie zapiszemy ustawień dla konkretnego koła.


Warto jeszcze sprawdzić klawisze przypisane danym ruchom. W tym Celu wchodzimy w:
Oprions > Control Options > Redefine Car Controls > Suspension

Widzimy tam, co kliknąć aby np. podnieść/opuścić przód. Możemy także zmieniać przypisane klawisze np. dla własnej wygody, lub bo nie mamy klawiatury numerycznej.

Teraz już możemy wyjechać na mapę i cieszyć się sterowaniem AirRide każdego koła z osobna! :)